OD 17.10.2020 VSE SVETE MAŠE BREZ NAVZOČNOSTI LJUDI!

S 17. oktobrom je tudi naša regija uvrščena v “rdeče” območje, zato bodo vse maše opravljene brez navzočnosti ljudstva.

Slovenski škofje so izdali navodila ( https://katoliska-cerkev.si/navodila-slovenskih-skofov-v-casu-epidemije-covid-19 ) po katerih so do nadaljnjega odpovedane vse maše z ljudstvom. Zato bodo od 17. oktobra naprej vse maše, ki bodo seveda tudi oznanjene darovane brez navzočnosti vernikov. Svete maše bodo prenašane preko različnih medijev (Radio Ognjišče, TV Exodus, RTV Slovenija,…)

Oznanila bodo objavljena na spletni strani župnije in tudi na Facebook strani Župnija Radenci, kjer boste lahko spremljali mašne namene. Tako boste lahko tisti dan, ko se daruje sveta maša po vašem namenu spremljali sveto mašo preko zgoraj naštetih medijev.

Vabljeni k spremljanju svetih maš preko teh medijev in k osebni molitvi za čimprejšnji konec epidemije!

Morda vas zanima tudi