Počitnice v Podčetrtku

Ministranti in pevci na skupnih počitnicah

Naši ministranti in otroški pevski zbor so preživeli tri dni (od 23. do 25. julija 2018) skupne počitnice v Podčetrtku.

Prvi dan smo se po kosilu odpravili na kopanje v notranje bazene terme Olimia. Naslednji dan smo po zajtrku obiskali in si ogledali cerkev Marije Vnebovzete v Olimju. Pater nam je razložil zgodovino in znamenitosti cerkve ter predstavil staro lekarno. Podali smo se tudi v bližnjo čokoladnico, kjer smo prisluhnili kratki predstavitvi in se tudi posladkali. Sprehodili smo se do Jelenovega grebena, kjer smo lahko hranili srne. Po kosilu je sledilo kopanje v bazenih termalnega parka Aqualuna. Zabava po toboganih Aqualune je trajala do večernih ur. Po večerji smo se še odpravili v center Podčetrtka, kjer smo se osvežili s sladoledom. Zadnji dan skupnega bivanja v Podčetrtku smo se na kopanje v Aqualuno odpravili takoj po zajtrku. Vrnili smo se v poznih popoldanskih urah. Po kosilu smo se pripravili na odhod domov.

Seveda smo vsak skupni počitniški dan zaključili s sveto mašo. Zadnji dan, pa smo se še posebej zahvalili za lepo preživete skupne počitniške dni v Podčetrtku.

Morda vas zanima tudi