Romanje mladih na Mladinski festival v Medžugorje

01.-06.08.2021

Od 1. do 6. 8. 2021 bomo poromali na že 32. Mladinski festival oz. MLADIFEST v Medžugorju.

V začetku meseca maja smo se po zgledu Mladifesta v Medžugorju zbirali na 1. Mladinskem festivalu v Murski Soboti, ki je potekal v spletni obliki. Takrat smo v našo škofijo prinesli veselo vest, da je Marija, Kraljica miru vedno z nami in nas čaka odprtih rok. Sedaj pa vas vabimo, da se nam pridružite na romanju v Medžugorje in skupaj z nami doživite milost teh čudovitih krajev. Od 1. do 6. 8. 2021 bomo poromali na že 32. Mladinski festival oz. MLADIFEST v Medžugorju, ki letos poteka pod geslom iz Matejevega evangelija (Mt 19,16): Nekdo je stopil k njemu in rekel: »Učitelj, kaj naj dobrega storim, da prejmem večno življenje?«
Več informacij in prijava: tukaj.

 

Morda vas zanima tudi