Romanje na Slovaško in Češko – – – – PRESTAVLJENO – 7. – 10. MAJ 2021

  • Romanje na Slovaško in Češko smo odpovedali in prestavili v mesec MAJ 2021 7. – 10. MAJ.
  • Spet smo prestavili, ker je v teh dneh (15.9 -19.9. 2020) zelo poraslo število okužb na Češkem in Slovaškem-
  • Prestavili smo zato, ker upamo, da bomo v maju 2021 šli in ne bomo izgubili vplačanega denarja (6 tisoč €), kajti v primeru, da bi odpovedali romanje, nam bi agencija (hoteli) vrnila samo 20% vplačanega denarja. Odpovedali smo namreč 1 teden pred prihodom in ker ni razloga, da bi bile meje zaprte – se ne vrača denar v celoti.
  • Tisti, ki ste odpovedali romanje, se lahko ponovno prijavite ali najdete zamenjavo. Če bomo v maju poromali in napolnili vsaj 46 sedežev (toliko je vplačanih prenočišč v hotelu), bomo v tem primeru lahko tistim, ki tudi v maju 2021 ne bi šli na romanje in so plačali romanje, vrnili denar. Če pa sploh romanja ne bo, bomo izgubili 80 % – torej kdor je vplačal 250 evrov bo izgubil 200 evrov. Potrudimo se in najdimo še koga, da gremo na romanje in upajmo, da bodo razmere glede epidemije ugodne. Romanje bomo organizirali, kljub temu da sem sedaj že v drugi župniji – bova poromala stari in novi župnik. Štefan
Morda vas zanima tudi