Trimesečni program za žalujoče

Skupina za žalujoče v Radencih

V Radencih pričenjamo s trimesečnim programom za žalujoče, ki obsega šest srečanj. Vanj se lahko vključi vsak žalujoči, ko je minilo vsaj šest mesecev od izgube.

Program je sestavljen iz šestih dveurnih skupinskih srečanj, ki potekajo na dva tedna. Potrebna je predhodna prijava in osebni pogovor z voditeljem programa.

Program deluje po knjigi Pot žalovanja Patricka O’Malleya (založba Družina). Odprt je za vse, ki iščejo pomoč ob izgubi ljubljene osebe: žene ali moža, hčerke ali sina, mame ali očeta, sestre ali brata ali kogar koli drugega, ki so ga ljubili.

Dobrodošel je vsakdo, ki je zaradi smrti izgubil svojo ljubljeno osebo, a šele po vsaj šestih mesecih od smrti. Izkušnje kažejo, da lahko šele takrat žalujoči zbere dovolj moči, da z odprtim srcem sprejema zgodbe drugih. To je za sodelovanje v programu nujno potrebno.

Srečanja se pričnejo v četrtek, 22.2. ob 17. uri. Potrebno se je prijaviti do 18.2.2024.

Prijava za skupino v Radencih:  [email protected], tel. 041936390

Več o programu najdete na zgibanki.

Morda vas zanima tudi